23:14, 31 Липня 2023

Лучан та гостей міста запрошують відвідати виставку архівних документів про Лесю Українку

Спеціалістами архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками бібліотеки-філії № 3 для дорослих підготовлено виставку архівних документів присвячену видатній Лесі Українки під назвою: «Уклін безсмертній славній жінці – величній Лесі Українці».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Щороку 1 серпня українці вшановують пам’ять геніальної української письменниці, поетеси, культурної діячки Лариси Петрівни Косач-Квітки, що творила під поетичним псевдонімом Леся Українка. Саме вона стала однією з центральних постатей української культури та піднесла її до європейського рівня. Попри важку хворобу, поетеса не переставала творити та залишила по собі неоціненну літературну спадщину, яка не втрачає актуальності: дивовижні поетичні поеми, прозові твори, публіцистичні статті, понад 270 віршів, переклади світової класики.

«На виставці представлені копії архівних документів, добірка книг та газетних публікацій, які висвітлюють життєвий і творчий шлях письменниці.

Запрошуємо лучан ознайомитись з документами виставки, яка розташована в приміщенні бібліотеки, що на вул. Ковельській, 56 та діятиме протягом року», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: