19:50, 25 Травня 2023

Лучан та гостей міста запрошують на фестивальні покази

У бібліотеках Луцької територіальної громади стартував щорічний традиційний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр», відкриття якого відбулось у центральній бібліотеці для дітей. За 30-річну історію фестивалю понад 700 маленьких акторів-користувачів бібліотек показали понад 250 вистав. У цьогорічному фестивалі братимуть участь сім лялькових гуртків, які у бібліотеках громади презентуватимуть 11 вистав.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На початку фестивалю учасників привітала директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, побажала успішних виступів, реалізації нових творчих ідей та вручила спеціальні фестивальні дипломи і подарунки.

У день відкриття фестивалю творчий доробок презентували лялькові гуртки «Твоя лялька» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру (керівник гуртка Дмитро Балецький), «Усмішка» бібліотеки-філії № 2 для дітей (керівник гуртка Тетяна Миколайчук) та «Соняшник» центральної бібліотеки для дітей (керівник Оксана Січкар).

Цікавий навчальний майстер-клас з лялькарства провела для присутніх акторка Волинського обласного академічного театру ляльок Інна Музичко, а бібліотекар центральної бібліотеки для дітей Вікторія Гут виконала разом з дітками веселу руханку.

Щоб презентувати творчі доробки лялькових гуртків, популяризувати книгочитання та урізноманітнити дозвілля дітей фестиваль триватиме до 28 травня.

«Запрошуємо до бібліотек на фестивальні покази, аби поринути у зворушливий казковий світ, стати учасником добрих історій і повчальних пригод!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: