10:37, 27 Березня 2020

Лучан просять платити за воду наперед

Лучан закликали внести авансові платежі за квітень наперед, аби послуги водопостачання подавали безперебійно. 

Про це повідомили у Луцькраді.

Лучан просять платити онлайн та не накопичувати борги та допомогти оплатити тим, хто не користується інтернетом. А також вносити вже авансові платежі.

Всіх споживачів послуг КП «Луцькводоканал» уже зараз, за можливості, просить вносити авансові платежі за квітень у сумі 100-200 грн із допомогою онлайн-банкінгу.

“Такі невеликі авансові платежі стануть своєрідною «фінансовою подушкою» для підприємства, аби послуги водопостачання і водовідведення надавалися безперебійно. Наявність онлайн-ресурсів забезпечують можливість здійснити авансові платежі легко і швидко. Ці кошти тимчасово дозволять перекрити відсутність платежів тих людей, які не мають можливості здійснити оплату в критичних умовах карантину та за відсутності доступу до онлайн-сервісів. Також авансові платежі гарантують надійну роботу підприємства в найближчому майбутньому, а це означає, що вода у ваших оселях буде постійно, попри кризові умови та тривалий термін карантину. Найкраще — здійснити авансову оплату за послуги водопостачання вже цими вихідними, заплативши за тих, хто не в змозі зробити це самотужки, а також внести аванс за самого себе”, — йдеться у повідомлені.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: