12:44, 20 Липня 2018

Лучан попереджають про заборону втручання в централізовану систему опалення

Лучан попереджають, що самовільне втручання в централізовану систему опалення, а саме злиття хімочищеної води – забороняється та тягне за собою адміністративну відповідальність.

Про це повідомляє ДКП «Луцьктепло».

Згідно «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Міністерством палива та енергетики України від 14.02.2007 року № 71, забороняється самовільно зливати хімочищену воду з внутрішньобудинкової системи опалення, що призводить до технологічного порушення роботи системи опалення.

У разі необхідності опорожнення системи опалення, перед початком проведення будь-яких внутрішньобудинкових ремонтних робіт, споживачу необхідно звернутися до ДКП «Луцьктепло» для отримання дозволу. Отримавши потрібні дозволи, проводиться розрахунок, яка кількість води буде зливатись, її ціна і після оплати за цю послугу саме спеціаліст ДКП «Луцьктепло» зливає хімічно очищену воду та проводить повторне заповнення системи.

У випадку самовільного злиття хімочищеної води, юридичну чи фізичну особу, яка це скоїла, можуть притягнути до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тому, для уникнення непорозумінь, ДКП «Луцьктепло» вимагає узгоджувати такі питання з підприємством у встановленому порядку та не допускати порушень правил експлуатації жилих будинків та інженерного обладнання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: