15:30, 06 листопада 2023

Лучан попередили про пониження тиску подачі води або перебої з водопостачанням у кількох мікрорайонах

У зв’язку з аварійною ситуацією на центральному водогоні діаметром 600 мм, на перетині вулиць Карпенка-Карого-Олеся Гончара, відбуватиметься пониження тиску в водопровідній мережі або виникатиме відсутність водопостачання в години максимального навантаження на водопровідну мережу.

Про це повідомили у КП «Луцькводоканал».

Перебої з водопостачанням можуть виникати упродовж тривалого часу, максимум – до місяця, у будинках на вулицях Чорновола, Конякіна, Карбишева, Єршова, проспект Відродженя, проспект Соборності, Олеся Гончара, у селі Липини – вулицях Відродження, Заньковецької, Травнева, Кривоноса, починаючи із 6 листопада.

«Складність ситуації полягає в аварійній тріщині труби зі скловолокна, яка не використовується на підприємстві. КП «Луцькводоканал» необхідно знайти, придбати і доставити аналогічну ділянку водогону, що потребує часу, як і її заміна. Адже труба просіла, її потрібно повністю піднімати на поверхню і замінювати на нову.

Варто зауважити, що вода не зникатиме надовго, оскільки змінили потоки водопостачання, щоб мінімізувати незручності для мешканців. Проте, в години пікових навантажень, перебої з водопостачанням можуть виникати.

Прохання до мешканців вказаних вулиць запасатись водою.

Перепрошуємо за незручності», – повідомили у підприємстві.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: