10:40, 26 Жовтня 2022

Лучан попередили про аварійні відключення електропостачання у громаді

Аварійні відключення виконують протягом 15 хвилин від моменту отримання розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго».

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Через пошкодження енергетичної інфраструктури України розпочали застосовувати аварійні відключення, які виконують протягом 15 хвилин від моменту отримання розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго». Графік аварійних відключень – це перелік ліній електропередач, які підпадають під негайне відключення у разі отримання відповідного розпорядження.

Попередити мешканців громади про такі відключення завчасно неможливо, оскільки вони є не плановими, а аварійними. Аварійні відключення застосовують, коли є дефіцит обсягів виробництва електроенергії і потрібно швидко знизити навантаження на енергосистему в тій чи іншій ділянці.

Такі заходи дають можливість уникнути хаотичного, некерованого відключення великої кількості споживачів та недопущення виникнення системної аварії на мережі.

Більше того, інформація про відключення є інформацією з обмеженим доступом з огляду на питання безпеки.

Прошу з розумінням поставитися до таких заходів, ощадливо використовувати електроенергію, зробити запас води, мати вдома свічки, ліхтарики та зарядити павербанки й інші необхідні вам пристрої, які можна зарядити», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: