12:07, 08 Червня 2021

Лучан кличуть на зустріч із письменницею Катериною Калитко

У рамках Луцької літературної резиденції «Місто натхнення», приуроченої до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки, відбудеться зустріч із письменницею Катериною Калитко.

На зустрічі авторка розповість про свою крайню книгу «Орден мовчальниць» (2021 р.). Модеруватиме зустріч літературна кураторка резиденції Ольга Ольхова.

Нагадаємо, що Луцька літературна резиденція триватиме 5 тижнів – з 17 травня до 20 червня. Її метою є популяризація Луцька та його міських просторів як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту. Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Зустріч відбудеться 10 червня у дворику історико-культурного заповідника (вул. Драгоманова, 25). Початок — о 18:00. Вхід — вільний.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ).

Довідка: Катерина Калитко — українська письменниця, перекладачка, авторка поетичних збірок і прозових творів. Володарка премії імені Джозефа Конрада. Увійшла до рейтингу 25 кращих літераторів України. Її “Земля Загублених” стала Книгою року BBC-2017. Досліджує та перекладає сучасну літературу Боснії і Герцеговини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: