21:24, 14 листопада 2018

Лучан кличуть на «Просто посиденьки»

У Луцьку відбудеться мистецький проект «Просто посиденьки».

Про це повідомляють організатори.

Метою заходу є розвиток та висвітлення культурно-мистецького життя молоді. Мистецький проект відбувається за ініціативи Профкому студентів СНУ ім. Лесі Українки.

Тип заходу: вільний мікрофон. Усі бажаючі матимуть змогу заспівати, продекламувати вірші, заграти на різних музичних інструментах, ознайомити публіку з різноманітними напрямами сучасної музики. Організатори мають на меті показати, що студенти окрім свого головного завдання вчитися, ще якісно розвивають усі свої грані таланту.

Під час заходу на учасників та гостей заходу чекатимуть приємні сюрпризи від організаторів та спонсорів. Під час заходу працюватиме професійний фотограф та буде колоритна фотозона.

“Тепла атмосфера та чудовий настрій – гарантовані! Продовжуємо наш спільний пошук прекрасного в буденному. Долучайтесь до культурного саморозвитку!”, – кажуть організатори.

Захід відбудеться 15 листопада о 19:00 у відпочинковій зоні коворкінгу на факультеті філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки (вул.Винниченка 30-а, навчально-бібліотечний корпус Н).

За детальною інформацією звертайтеся за тел.: 099 341 76 66 (Вадим Курилюк), 0668494028 – Наталія Ільницька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: