20:09, 13 Червня 2019

Лучан кличуть на громадські слухання щодо підняття вартості проїзду у тролейбусах

У Луцьку запрошують громадськість до обговорення нормативно-правових актів, зокрема і щодо підняття вартості проїзду у тролейбусах.

Про це інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Луцька міська рада з допомогою платформи електронної демократії “DEM: консультації з громадськістю” вивчає думку громади щодо реалізації ряду нормативно-правових актів. Метою є консультація з громадськістю та врахування пропозицій при підготовці різного роду документів, які впливатимуть на життя лучан. Нині на порталі розміщено чотири документи, які проходять регуляторну процедуру, і нам би було цікаво почути думку громади щодо них.

Запрошують долучитися до обговорення проектів рішень виконавчого комітету Луцької міської ради “Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)”, Луцької міської ради “Про встановлення ставок із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік”, “Про встановлення ставок земельного податку” та “Про Концепцію розміщення та розвитку зовнішньої реклами та вивісок в місті Луцьку”.

Крім того, на платформі триває обговорення щодо перейменування вулиць Луцька. Кожен може висловити свою точку зору щодо цього питання.

Перейти на платформу електронної демократії “DEM: консультації з громадськістю” можна за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: