09:13, 03 Жовтня 2022

Лісові ресурси Волині поповнили бюджет на 65 мільйонів гривень ренти

Упродовж січня-серпня цього року господарюючі суб’єкти Волині за спеціальне використання лісів сплатили 64,7 мільйона гривень рентної плати.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, до загального фонду надійшло 52,9 мільйона гривень, а до спецфонду – 11,8  мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів.

«Волинські ліси – це унікальний природний ресурс. Лише за умови його дбайливого використання, насамперед при здійсненні господарської діяльності, можна сподіватися на своєчасне відновлення можливостей для лісозаготівлі в майбутньому. Тому податківці ретельно аналізують діяльність представників бізнесу, які використовують ліси з комерційною метою. Своєчасність сплати ренти – один із пунктів для комплексного моніторингу та аналізу податкової дисципліни таких господарюючих суб’єктів», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують:  інформація про здійснення підприємницької діяльності з порушеннями вимог закону, зокрема у сфері лісозаготівлі, завжди опрацьовується уважно.

Нагадаємо, що громадянам, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без держреєстрації та сплати податків, держава запропонувала скористатися правом на податкову амністію. Подання одноразової добровільної декларації – це пропонований державою спосіб цивілізованої легалізації активів, які набуті за доходи без сплати податків.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: