09:13, 15 Вересня 2021

Лісівникам Ковельського району вручили відзнаки облдержадміністрації напередодні професійного свята

За дорученням очільника області Юрія Погуляйка 14 вересня заступник голови ОДА Олександр Троханенко привітав колективи лісогосподарських підприємств Ковельського району з нагоди Дня працівників лісу та вручив лісівникам Почесні грамоти облдержадміністрації.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Щороку у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівника лісу. Урочистості з нагоди прийдешнього свята відбулись сьогодні в Палаці учнівської молоді у Ковелі. Привітати працівників галузі із професійним святом особисто прийшли заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко та голова обласної ради Григорій Недопад.

«Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем працівника лісу! – звернувся з вітальним словом до присутніх заступник очільника області. – Своєю нелегкою працею ви робите надзвичайний внесок для навколишнього середовища, для кожного з нас. Адже ліс – це унікальне багатство природи, яке ми всі повинні берегти і захищати. Хай ваша наполеглива праця слугує стабільною запорукою процвітання лісової галузі. Зі святом!».

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва в області та з нагоди Дня працівника лісу, Олександр Троханенко вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації представникам лісогосподарських підприємств Ковельського району:

Авдіюку Олександру Петровичу – водію автотранспортних  засобів із вивезення деревини з лісу Піщанського лісництва державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»;

Жипі Світлані Василівні – інженеру з реалізації державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»;

Ковальчуку Вадиму Григоровичу – головному інженеру державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство»;

Ковалю Віктору Петровичу – майстру лісу Скулинського лісництва державного підприємства «Ковельське лісове господарство»;

Ткачуку Віталію Миколайовичу – начальнику нижнього складу державного підприємства «Старовижівське лісове господаство»;

Українцю Володимиру Івановичу – лісничому Осівського лісництва державного підприємства «Турійське лісове господарство»;

Форманюку Валерію Анатолійовичу – столяру державного підприємства «Любомльське лісове господарство».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: