18:55, 24 Жовтня 2018

Лісівники Волині отримали нагороди від військових. ФОТО

«За активну та незламну громадянську позицію, участь у спільних проектах цивільно-військового співробітництва, надану допомогу підрозділам оперативного командування «Північ» та цивільному населенню Луганської області під час проведення Антитеростичної операції, військово-патріотичне виховання молоді» – таку нагороду отримали працівники державних лісогосподарських підприємств Олег Шандалко, Віктор Дубинка та Дмитра Хомченка від українських військових.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Вручити грамоти, потисну руку та просто подякувати мужнім лісівникам прибув майор Вадим Ніколайчук, офіцер із взаємодії національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді управління оперативного командування «Захід».

“Лісівники – надзвичайно потужна сила. Говорю це від щирого серця. Так само щиро дякую за те, що наша армія ніколи не має відмови від лісівників, коли виникає потреба у деревині для побудови бліндажів, коли необхідне паливо. Завжди є сприяння від лісівників і в розвитку в Україні національно-патріотичного виховання”, – зазначив Вадим Ніколайчук та вручив нагороди Олегові Шандалку та Віктору Дубинці.

Дмитрові Хомченку, який не зміг прибути того дня, передав такі ж щирі вітання та слова вдячності.

Олег Шандалко, водій лісовозного автомобіля транспортного цеху ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», із хвилюванням пригадує ті бойові дні. Він пішов на війну із першою хвилею мобілізації. Був у Волновасі, під Ілловайськом… Саме тоді, коли відбувалися трагічні події… Каже, що забути таке неможливо. Уже давно повернувся на підприємство. Працює і дякує Богові за мирне небо та спокійні сни.

Віктор Дубинка, майстер лісу Ново-Зборишівськуого лісництва ДП «Горохівське ЛМГ» скромно розповідає, що навчання проходив на рівненському полігоні. Тоді потрапив у групу швидкого реагування та розвідки. Брав безпосередню участь у бойових діях. Тепер працює у гарному колективі. Війну намагається не згадувати.

Варто зазначити, що серед лісівників Волині – 63 працівники, які у різні роки цієї війни побували у зоні АТО. Переважна частина з них уже повернулися до роботи в лісі та на виробництві. Є такі, хто досі на передовій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: