20:42, 18 Квітня 2019

Лісівники та медики озеленили територію Волинського перинатального центру

17 квітня на території Волинського обласного перинатального центру відбулася зелена толока. 

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Вже другий рік поспіль у ній беруть участь волинські лісівники і проходить вона в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Учора 18 квітня висадили близько 2 сотні кущів та декоративних дерев.

«Подібного центру в Україні нема, – розповідає голова обласної організації Товариства лісівників України, начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс, який не вперше долучається до озеленення території центру разом зі своїми колегами, зокрема головним спеціалістом Володимиром Неводнічиком. – Лісівники Волині хочуть зробити свій внесок у цю благородну справу. Деревця і декоративні насадження для озеленення надали три наших лісопідприємства – ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр», ДП «Ковельське ЛГ» та ДП «Ратнівське ЛМГ».

Територію перинатального центру почали озеленювати ще торік. Ялинки, туї, ялівці різних видів, самшит вже вкорінилися і з нетерпінням чекають на весняні дощі. Щойно привезені мають точково доповнити сквер, який огортає будівлю головного корпусу з усіх боків.

На подвір’ї – усі працівники центру: хто розносить деревця та кущі, хто копає лунки, інші носять воду для підливу, ще хтось підгрібає сміття. Працюють з настроєм та завзяттям.

«Ми прагнемо, щоб наш центр став брендом Волині, – зазначає Ірина Горавська. – Корпуси, приміщення, бокси, операційні обладнанні за останнім словом техніки, у нас – найсучасніше обладнання. Проектанти і будівельники подбали про комфорт лікарсько-медичного та сестринського персоналу, наших пацієнтів – мам і новонароджених. І колектив підібрався чудовий. Хочеться, щоб ошатною та привабливою була і територія. Ми готові до роботи. З 1 червня центр прийме перших пацієнтів».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: