15:00, 21 Вересня 2022

Лікарі Володимирського ТМО переймали досвід у Литві

Майже упродовж двох тижнів п’ятеро лікарів з КП «Володимир-Волинського ТМО» мали можливість стажуватися у клініці міста Расейняй. Литовське місто, яке віднедавна стало партнером Володимира, відвідали акушери-гінекологи Іванна Давидюк та Ольга Сливка, фізичний терапевт Ірина Панасюк, а також анестезіологи Тетяна Шворак та Тетяна Щербатюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У Расейняї лікарі ознайомилися з європейською моделлю діагностики та лікування пацієнтів. Зокрема фізичний терапевт мав змогу стажуватись у відділені реабілітації, де ознайомився з інноваційними методами фізіотерапії, ерготерапії та кінезотерапії. Місцева лікарня з 1996 року активно займається протезуванням суглобів та давно використовує впроваджені сучасні методи реабілітації.

Акушери-гінекологи обмінялися досвідом ведення та лікування пацієнток з різними патологіями та захворюваннями, брали участь в оперативних втручаннях та ознайомилися з методами естетичної гінекології. Лікарі-анестезіологи мали змогу удосконалити свої знання та навички із введення провідникової і плексусної анестезії під ультразвуковим контролем.

Цікавим досвідом для лікарів стали відвідини найбільшої університетської лікарні Литви у місті Каунас, де вони змогли ознайомитися з сучасним приймальним відділенням та відділенням політравми, сучасної роботизованої лабораторії та роботою пневмопошти. Володимирських медиків також запросили до парламенту Литви на зустріч із заступником сейму Паулюсом Саударгасом, який активно підтримує Україну у нелегкий для держави час.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: