19:44, 11 Серпня 2020

Лесин виш співпрацюватиме з Луцьким педколеджем

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось та директор Луцького педагогічного коледжу  Петро Бойчук домовилися про співпрацю закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті СНУ імені Лесі Українки.

Угоду про співробітництво двох навчальних закладів підписали 11 серпня у приміщенні коледжу.

На початку зустрічі керівники навчальних закладів поговорили про роботу закладів, організацію навчального процесу в умовах карантинних обмежень, особливості цьогорічної вступної кампанії та поділилися успіхами щодо набору майбутніх студентів.

Ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зауважив, що незважаючи на те, що інтереси обох закладів у боротьбі за абітурієнтів перетинаються, Університет і педагогічний коледж завжди мирно співіснували.

«Ми хочемо перейти на новий рівень відносин і співпрацювати тісніше заради комфорту студентів, покращення якості освіти та на благо наших навчальних закладів. Я дуже надіюся, що ми налагодимо добру, взаємовигідну роботу», – сказав Анатолій Цьось.

Директор педагогічного коледжу Петро Бойчук підтримав таку позицію Анатолія Цьося і зазначив, що договір про співпрацю з Університетом – новий виток розвитку відносин закладів, який даватиме тільки позитивний результат.

Опісля делегація Лесиного вишу на чолі з ректором Анатолієм Цьосем та представники коледжу обговорили всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці двох закладів. Інтереси СНУ імені Лесі Українки разом з очільником вишу представляли проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик, проректорка з навчально-виховної роботи та комунікацій Наталія Благовірна, декан факультету культури Віталій Охманюк та помічник ректора Тетяна Роспопа.

Загалом сторони домовились про співпрацю в таких напрямах:

організація, проведення та участь у спільних науково-практичних конференціях, симпозіумах, виставках, пленерах, семінарах, концертах та інших заходах;

організація спільних методичних семінарів для розробки та узгодження навчальних програм та навчальних планів;

обмін науковцями, викладачами та фахівцями для реалізації спільних проектів і програм та науково-педагогічне стажування викладачів, наукове керівництво (консультування, рецензування) дисертаційними, магістерськими та дипломними роботами;

читання спецкурсів викладачами обох Сторін;

обмін досвідом щодо використання нових інформаційних технологій у навчальному та науковому процесі, обмін студентами задля проходження запланованих практик;

знайомство з роботою молодіжних організацій навчальних закладів;

підготовка спільних проектних заявок для отримання фінансування від національних та міжнародних фондів;

обмін виставками творів мистецтва та студентської творчості, художньої самодіяльності та окремими творчими колективами;

продовження навчання випускників Луцького педагогічного коледжу в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки;

На завершення зустрічі очільники двох навчальних закладів офіційно закріпили все обговорене раніше, підписавши договір про співпрацю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: