18:52, 18 Липня 2023

Легальні доходи волинян поповнили бюджет на 4,7 мільярда гривень

За підсумками першого півріччя 2023 року на Волині до бюджетів усіх рівнів перерахували 4,682 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.

Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 1,3 мільярда гривень більше проти аналогічного періоду торік.

«Тобто в області за підсумками першого півріччя зафіксований стійкий ріст надходжень ПДФО, що є бюджетоутворюючим для територіальних громад. Очевидно, що саме оподатковані офіційні доходи найманих осіб значною мірою визначають спроможність громад фінансувати видатки на соціальну сферу та оборонні заходи. А це означає, що органи місцевої влади та податкової служби мають докласти максимум зусиль для легалізації трудових відносин»,  — наголошує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець підкреслив, що легалізація трудових відносин сприяє формуванню сприятливого середовища на ринку праці для реального сектору економіки.

«Рівні конкурентні умови для представників бізнесу, які працюють прозоро та дотримуються вимог закону, сприятимуть наповненню бюджету, соціальній захищеності громадян і гідним умовам праці. Тож податкова служба активно обмінюється інформацією з Держпраці щодо допущених працедавцями порушень і вживає вичерпних заходів у межах компетенції задля легалізації трудових відносин», — підсумував Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що громадяни, які відзвітувалися про минулорічні доходи, до 1 серпня повинні перерахувати до бюджету визначені до сплати у Річній податковій декларації про майновий стан і доходи за 2022 рік суми ПДФО та військового збору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: