16:57, 10 Квітня 2023

Китай завершив навчання довкола Тайваню

Китай закінчив триденні військові навчання довкола невизнаного Тайваню, під час яких відпрацьовували у тому числі блокаду острова.

Про це повідомляє “Reuters”, пише “Європейська правда”. 

У Східному командуванні китайської армії оголосили про “успішне завершення” маневрів, під час яких провели комплексне відпрацювання роботи підрозділів у бойових умовах.

“Війська на цьому театрі готові воювати завжди, рішуче ламаючи будь-які форми незалежницького сепаратизму Тайваню та зовнішнього втручання”, — заявили в офіційному комюніке китайської армії.

На китайському телебаченні заявили, що під час маневрів кораблі та літаки, у тому числі здатні нести ядерний заряд бомбардувальники H-6, відпрацьовували “ситуацію усебічної блокади довкола острова”.

У міністерстві оборони невизнаного Тайваню заявили, що станом на ранок понеділка зафіксували довкола острова 59 китайських військових літаків та 11 суден.

В уряді Японії прокоментували, що стежили за маневрами “з великою цікавістю”.

У ЄС у понеділок наголосили, що статус Тайваню не може бути змінений силою, а будь-яка ескалація, інциденти чи застосування сили у регіоні будуть мати великі глобальні наслідки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: