17:53, 01 Червня 2019

Квести, конкурси і вікторини: як маленькі лучани відсвяткувати День захисту дітей у бібліотеці. ФОТО

Веселою, розважальною програмою був насичений перший літній день у Волинській обласній бібліотеці для дітей – для малечі та дорослих був організований День відкритих дверей ««Хай завжди буде книга! Хай завжди буду я!».

Про це інформує прес-служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

Протягом дня для маленьких читайликів провели пізнавально-ігровий диліжанс «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!», родинний калейдоскоп «Хай усміхаються діти щодня», веселий калейдоскоп «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе», творче знайомство із Наталією Гуркіною «Казка про жабку Соню», безліч конкурсів, ігор, розваг.

Із самого ранку діти поринули у світ мандрів. Під час пізнавально-ігрового диліжансу «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта!» дізнались багато цікавого про свої права та обов’язки. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Свято продовжили малюнками на асфальті, у яких діти зобразили свої мрії.

Жодна дитина, а також і дорослі не уявляють свого життя без чарівного світу казок. Тому для дітей пришкільного табору Луцької гімназії № 14 імені Василя Сухомлинського запросили на літературне знайомство відому волинську казкарку, поетесу Наталію  Гуркіну, яка пише казки про Луцьк і не тільки. Пані  Наталя за допомогою казки розповіла дітям історію Луцького замку (Верхнього і Окольного). Прочитала казку про жабку Соню, яка жила біля вежі Чарторийських, і мала особливий талант. Діти з великим захопленням розмалювали жабку і розповіли про свої таланти. На завершення зустрічі весело та дружньо влаштували «жаб’ячі» перегони.

Незвичне дерево дитячих думок про щастя виросло на віконечку відділу дитячого та сімейного читання. А створили його хлопці та дівчата літнього табору “Сонечко” школи № 10. Окрім цього читайлики дізнались про походження своїх імен та взяли активну участь у різних вікторинах та розвагах. Особливо сподобався всім присутнім конкурс веселих смайликів. Адже діти повинні усміхатися щодня.

Під час веселого калейдоскопу «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе» діти розповіли, що чудова літня пора в них асоціюється з канікулами, подорожами, відпочинком, морем і з розмаїттям квітів: великих і красивих, маленьких і витончених,непоказних, але духмяних.

Під час заходу дітвора з пришкільного табору гімназії № 14 ім. Василя Сухомлинського з цікавістю послухали легенди про квіти, дізналися, що символізують квіти в українському віночку, наперебій відгадували загадки, щоб прийняти участь у грі “Колесо фортуни”. Завдання видалися не дуже легкими, але завдяки наполегливості, знанням та удачі діти відгадали усі зашифровані квіти.

Протягом дня біля стін дитячої книгозбірні розгорнула свою діяльність іграшково-книжкова фотозона. Маленькі мешканці міста у Міжнародний День захисту дітей мали можливість почитати нові цікаві книги, пограти в ігри та помалювати.

Приємним сюрпризом для дітей та їх батьків став виступ танцювальної кавергрупи корейської поп-музики «FULL HOUSE». На даний час К-поп — популярний у всіх країнах світу і охоплює різні танцювальні та музичні стилі Південної Кореї. Дівчата перші з нашої області  поширили карту К-попу на Волинь. У березні 2019 року вони дебютували на «KDB» у Львові, а вже в травні їх запросили для виступу на 11-му фестивалі з плейкосту «ANIKON», де вони зарекомендували себе, як група з гарним майбутнім. Приємно, що дівчата товаришують не тільки з танцями, а й з книгою і читаючи про субкультури інших країн, знайомлять нас з ними, висловлюючи це в танці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: