19:17, 24 Квітня 2019

«Квартал 95» знайшов заміну Зеленському

Після виборів президента шоумен Володимир Зеленський залишить проекти студії “Квартал 95”, в яких багато років був режисером-постановником, ведучим і актором.

Про це повідомила 24 квітня прес-служба проекту, — інформує «Українська правда».

Відзначається, що замінять Зеленського “вже відомі глядачам зірки “Кварталу”.

Так, новим ведучим “Ліги сміху” стане Євген Кошовий, які також є одним з тренерів цього проекту, створеного студією “Квартал 95” і Drive Production. У “Вечірньому кварталі” з’являться учасники команди “Дніпро”, актори й ведучі — Ігор Ласточкін і Юрій Ткач.

Відзначається, що записи нових випусків “Вечірнього Кварталу” і “Жіночого Кварталу” відбудуться на початку травня в Туреччині. Надалі постановкою номерів будуть займатися Олександр Пікалов та Євген Кошовий.

Що стосується проекту “Розсміши коміка”, в дитячій версії Зеленського замінив Юрій Ткач. “А ось хто займе місце Володимира в дорослій версії, стане відомо ближче до зйомок нового 16-го сезону проекту, який запланований на осінь”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо:

— 21 квітня в Україні пройшов другий тур президентських виборів у яких переміг шоумен Володимир Зеленський. За результатами опрацювання ЦВК 100% електронних протоколів він набрав 73,22 % голосів. Чинний президент Петро Порошенко – 24,45 %.

— Остаточні результати Центрвиборчком має оголосити після того, як прийме всі протоколи в паперовому вигляді.

— Зеленського вже привітали з перемогою лідери країн США, Польщі, Білорусі та багатьох інших, крім Росії.

— У РФ подібні поздоровлення назвали “передчасними”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: