14:35, 08 Квітня 2020

Купити щебінь та пісок у Луцьку: «PisokMarket» пропонує продаж та доставку*

Якщо Ви задумалися над будівництвом та не знаєте, де купити будівельні матеріали, компанія «PisokMarket» до Ваших послуг.

Звертайтеся, якщо Вам потрібно купити щебінь, замовити пісок, ціна якого – у доступних межах, з доставкою Луцьк, Луцький район, Милуші, Боратин, Рованці, Забороль, Підгайці, Гірка Полонка, Струмівка, Рожище та інші прилеглі села.

Компанія «PisokMarket» пропонує будівельні матеріали:

Пісок на стяжку, штукатурку.

Щебінь різних фракцій.

Відсів граніт, базальт.

Цегла червона (різних виробників).

Цемент М-500.

Чорнозем для газонів.

Торфокрихта для саду та городу.

Земля на вимостку для засипання цоколів, траншей.

Сфера застосування цих матеріалів різноманітна. Їх використовують для: вирівнювання ділянок, залізобетонних конструкцій, укладання бруківки для бетонних розчинів, вкладання доріжок та інше.

На сьогоднішній день колектив «PisokMarket» працює на випередження часу, що дозволяє зекономити Ваш час.

«Зателефонувавши до нас – ми надамо обґрунтовану відповідь про вартість, кількість, виробництво, порівняльну характеристику будь-якого будівельного матеріалу, що реалізується компанією. Після узгодження технічних моментів, протягом кількох годин ми доставимо Вам Ваше замовлення на місце.

Гарантією співпраці з «PisokMarket» є – бездоганна репутація, яку ми підтримуємо протягом кількох років, якісний сервіс і постійне зростання. Вам буде комфортно співпрацювати з нами!», – зазначають у компанії «PisokMarket».

Доставка самоскидами 7 тонн, 35 тонн. Також надають послуги з вивезення будівельного сміття. Телефонуйте! Ціна залежить від обсягу і місця доставки, тому розраховується індивідуально.

Телефони:

050 109 40 84

098 109 40 84

https://pisokmarket.io.ua/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: