16:57, 13 Травня 2022

Кулеба заявив, що Україна виграє війну, якщо матиме достатньо зброї

Країни Заходу значно збільшили об’єми поставок озброєнь для України, але для перемоги поставки мають бути постійними, включати системи залпового вогню та засоби для ВПС.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав журналістам після зустрічі з колегами з країн G7 у німецькому Любеку 13 травня, передає «Укрінформ».

«З моменту нашої останньої зустрічі ситуація з постачанням зброї значно покращилася. І ми бачимо, що Україна отримує дедалі більше потрібних озброєнь», – зазначив Кулеба.

Але, додав він, для того, щоб виграти цю війну, зброї потрібно більше, вона має надходити регулярно доти, доки ця війна триває. Міністр запевнив, що Україна використовує всі отримані засоби, щоб стримувати наступ росії на своїй території.

Зброя, яка надходить із США та деяких європейських країн, дуже допомагає, запевнив глава МЗС. Але, зауважив він, дві великі теми з військової точки зору досі потребують вирішення. Перше – це потреба ЗСУ в системах залпового вогню, зараз тут є дефіцит; Україна веде переговори з різними партнерами, зокрема з країн G7. Друге важливе питання, яке залишається відкритим і невирішеним, – повітряні сили.

«Я не бачу можливості негайного закриття цієї прогалини», – визнав дипломат.

Кулебу на зустріч запросила міністр закордонних справ головуючої в G7 Німеччини Анналена Бербок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: