22:35, 14 Березня 2019

Куди найбільше інвестицій спрямували іноземці на Волині

Загальний обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу), внесених в економіку Волинської області з початку інвестування, на 31 грудня 2018р. становив 259,6 млн.дол. США.

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області

Значні обсяги прямих інвестицій зосереджені на підприємствах міст Нововолинська (48,4 % загальнообласного обсягу інвестицій) та Луцька (36,0 %). Частка капіталу нерезидентів, залученого в економіку Луцького району, склала 6,0 %, Ківерцівського – 4,0 %, Ратнівського – 2,6 %, міста Ковеля – 1,7 %.

Сукупний обсяг іноземного капіталу на 31 грудня 2018р. порівняно з обсягом інвестицій на початок року збільшився на 3,3 %. Збільшення обсягів прямих інвестицій спостерігалось у всіх містах обласного значення та у Рожищенському (на 16,2 %), Іваничівському (на 13,1 %), Локачинському (на 1,2 %), Шацькому (на 1,1 %) та Ратнівському (на 0,6 %) районах. В обласному центрі обсяг прямих інвестицій збільшився на 0,5 %. Зменшення обсягів іноземного капіталу до початку року відбулося у десяти районах.

У минулому році найбільше прямих інвестицій (акціонерного капіталу) надійшло у підприємства м. Нововолинська – 13,5 млн.дол. США або 88,4 % загальнообласного обсягу надходжень.

На 31 грудня 2018р. на одну особу в середньому по області припадало  251,0 дол. США прямих інвестицій. Вищий, ніж в середньому по області, цей показник у містах Нововолинську (2226,6 дол.) та Луцьку (437,1 дол.).

Найбільший обсяг інвестицій закордонні інвестори спрямували у промислові підприємства міст Нововолинська, Ковеля, Володимира–Волинського та Ковельського і Луцького районів.

У Іваничівському та Ківерцівському районах майже всі прямі іноземні інвестиції залучені у підприємства сільського, лісового та рибного господарства.

У Камінь–Каширському та Старовижівському районах інвестиційно привабливими для іноземних інвесторів були підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, у Любомльському – підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, у Рожищенському – організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, у Маневицькому – підприємства, які забезпечують діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: