09:13, 04 Червня 2023

Крафтових виробників Ковельського району запрошують до участі в конкурсі грантів

В Україні та Ковельському районі існує група мікро- та малих підприємств, які працюють у галузі харчової промисловості за нелегалізованою сімейною формою. Існує загальне ненормативне визначення цієї зайнятості – крафтовий виробник.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РВА.

Крафтовики досить часто стикаються з проблемами доступу до торговельних мереж, експортних ринків, складнощами в організації повноцінних відділів продаж і маркетингу.

Асоціація U-Food спільно з Агенцією регіонального розвитку Волині, Ковельською районною військовою адміністрацією та Шацькою селищною радою запрошує крафтових виробників Ковельського району до участі в конкурсі грантів.

Географія конкурсу: виробники, які знаходяться на території Інноваційного агрокластеру «Західне Полісся» (Шацька, Головенська, Вишнівська, Любомльська, Рівненська, Дубечненська, Заболотівська, Ратнівська, Самарівська, Смідинська, Старовижівська, Луківська, Турійська, Дубівська громади).

У рамках конкурсу крафтовому виробнику нададуть допомогу:

У реєстрації бізнесу. Сертифікації продукції. Налагодження доступу до державного фінансування та проектних грантових коштів. Вирішення операційних завдань (технології, контакти, вирішення проблемних питань). Підтримка для налагодження експорту. Кооперація та розвиток у внутрішніх і зовнішніх продажах. Фінансова підтримка на модернізацію та розширення виробництва.

Щоб узяти учать в інформаційній сесії, яка відбудеться 13 червня, початок о 14:30, необхідно заповнити форму.

Більше інформації про можливості для мікро- та малих підприємств можна знайти у «Фейсбук» на сторінці Інноваційного агрокластеру «Західне Полісся».

Телефон для довідок: 096 911 01 02 (Микола Полінкевич).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: