21:17, 25 Травня 2023

КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відкрило комплекс адміністративних приміщень

З нагоди Дня екстреної медичної допомоги та десятиріччя КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на території медичного закладу відкрили комплекс адміністративних приміщень після капітальної реконструкції. Участь у цих заходах взяла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та керівники обласної влади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Заступник міського голови привітала медиків з професійним святом та передала вітання від міського голови Ігоря Поліщука.

“Нехай Божа Благодать зійде на вас, нехай Божа Матір стане захисником в усіх справах, які ви робите, а справа ваша – велика. Від вашого рішення та першої дії залежить життя та майбутнє тієї людини, яка потребує допомоги. Нехай здійсняться ваші мрії та задуми, а найбільша наша мрія сьогодні — завершення війни нашою перемогою, поверненням усіх військових, рідних, близьких додому живими”, – зазначила Ірина Чебелюк та вручила працівникам “швидкої” подяки міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: