17:38, 23 Квітня 2024

КП «Володимиртепло» планує придбати когенераційну установку за підтримки донорів

Представники Володимира взяли участь у нараді з міністерством розвитку громад щодо впровадження технологій резервного живлення на теплопостачальних підприємствах.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На початку квітня у Володимирі завершили опалювальний сезон. З початком міжопалювального періоду стартувала підготовка до наступного. Зважаючи на зростання кількості атак російських терористів на об’єкти української інфраструктури, однією з головних цілей у цьому процесі є забезпечення мешканців Володимира безперебійним теплопостачанням у холодний період року.

Днями перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та представники КП “Володимиртепло” взяли участь у нараді під керівництвом Першого заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василя Шкуракова щодо впровадження технологій резервного живлення на теплопостачальних підприємствах. На цій нараді було обговорено питання забезпечення українських міст генераторами та когенераційними установками.

Когенераційна установка – це комплекс обладнання, призначений для виробництва електричної та теплової енергії в одній енергетичній установці. По суті, це міні-ТЕС – сучасна альтернатива у напрямку забезпечення резервним живленням.

Впровадження таких технологій на володимирських котельнях значно зменшить залежність від енергосистеми міста та забезпечить надійне постачання енергії теплогенеруючого та насосного обладнання. Відтак КП «Володимиртепло» подало пропозиції на закупівлю такого обладнання за фінансової підтримки міжнародних донорів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: