16:34, 25 Березня 2020

КП «Луцькводоканал» просить своєчасно оплачувати послуги, аби цілодобово була вода

КП «Луцькводоканал» звертається із нагадуванням про необхідність своєчасної оплати послуг водопостачання і водовідведення.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

“Сьогодні кожен із вас може здійснити оплату, не виходячи з дому, з допомогою онлайн-сервісу «особистий кабінет», або через банківські інтернет-ресурси. У нинішній критичній ситуації діяльність стратегічно важливого підприємства «Луцькводоканал» залежить від кожного споживача. Від своєчасної плати за воду залежить і ваш добробут, стабільне і безперебійне водопостачання.

Зауважимо, «Луцькводоканал» подає воду цілодобово, на відміну від багатьох інших міст України, і ми будемо прагнути зберегти такий показник діяльності. Також ми продовжуємо оперативно ліквідовувати всі аварійні ситуації на мережах і забезпечувати активну діяльність підприємства в умовах карантину. Аби зберегти безперебійне водопостачання і якісну діяльність підприємства, необхідні ваша підтримка, ваша небайдужість і своєчасність в оплаті послуг. У першу чергу, це необхідно кожному домогосподарству і кожному з нас”, — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: