21:47, 08 Вересня 2021

КП «Луцькводоканал» інвестує міжнародні кошти в модернізацію обладнання

КП «Луцькводоканал» інвестує 64 мільйони гривень в модернізацію свого обладнання.

Про це йшлося на прес-конференції щодо співпраці водопостачального підприємства та Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО, яку провела заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Керівник КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк розповів, що за інвестовані кошти встановлять 300 загальнобудинкових лічильників, реконструюють 4 найбільші каналізаційно-насосні станції та 19 підвищених насосних станцій.

“Це — інвестиції в ті напрямки та заходи, які вкрай важливі для підприємства, оскільки від цього залежить як і надійність постачання, так і виконання вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та водовідведення для Луцької міської громади”, – підкреслив він.

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк розповіла, що міська рада успішно завершує співпрацю за проектом НЕФКО-3 та з радістю продовжить реалізацію нового проекту.

“Для нас в пріоритеті – робота для мешканців громади, про що неодноразово говорив міський голова. Нам важливо забезпечити не тільки красиву картинку та ефектні будівлі, а й можливість економити кошти платників податків. Кошти, які ми сплачуємо за споживання енергоносіїв, формують бюджет громади. Не виключенням для нас є й КП “Луцькводоканал”, де фахівці працюють, щоб удосконалити та покращити не лише свою роботу, але й надати якісні послуги мешканцям громади”, – зауважила Ірина Чебелюк.

Користь від реалізації проекту для Луцька вкрай висока, адже наразі деякі КНС працюють на межі своїх потужностей, обладнання критично зношене, окремі насоси вичерпали термін експлуатації та виведені з використання. Проект має і важливе екологічне значення. Його реалізація захистить від ризику потрапляння стічних вод у довкілля в майбутньому, адже після реконструкції застарілі каналізаційно-насосні станції відповідатимуть міжнародним стандартам якості та надійності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: