09:38, 11 Березня 2020

КП «Луцькводоканал» ініціював програму доочистки води для дітей

Програму доочистки питної води у школах і дитячих садочках Луцька ініціює підприємство «Луцькводоканал». Пілотний проєкт планують реалізувати у школі № 22, де встановлять спеціальне обладнання для додаткової очистки в харчоблоці, а також «фонтанчики», з яких діти зможуть пити чисту і корисну воду в будь-який час.

Про це повідомили у Луцькраді.

“Вода для дітей повинна бути не тільки очищеною, але і корисною, відповідати більш жорстким стандартам якості та мати фізіологічно повноцінний мінеральний склад. Очевидно, що вода, яку в значних кількостях споживають наші діти, повинна мати найвищу якість, бути безпечною і насиченою корисними мікроелементами. Дбаючи про здоров’я дітей, в рамках діяльності еко-фонду “EGO-2020”, який розпочав роботу в минулому році, КП «Луцькводоканал» планує реалізувати пілотний проєкт по встановленню системи доочистки води за технологією ТМ «Organik», — йдеться у повідомленні.

Обладнання “The water kids” очищує питну воду від домішок, що можуть накопичуватися у застарілих водопроводах, із допомогою спеціального картриджу. Очистка передбачає видалення хлору, органічних та хлорорганічних сполук за допомогою високоякісного активованого вугілля, очищення на 99 % від усіх шкідливих домішок на мембрані зворотного осмосу, знезараження ультрафіолетом, а також насичення очищеної води кальцієм та іншими корисними мінералами.

Оскільки ініціатива відіграє соціально важливу місію, КП «Луцькводоканал» в майбутньому започаткує марафон по залученню меценатів і благодійників для реалізації таких систем доочистки води в інших навчальних закладах через еко-фонд “EGO-2020”. У школі № 22 реалізувати проєкт планують на початку квітня 2020 року.

Аналогічні проєкти вже підтвердили свою ефективність в окремих дитячих навчальних закладах країни, тож найближчим часом ініціатива стане доступною і для луцьких дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: