15:59, 19 листопада 2021

КП «Луцькспецкомунтранс» запустило нову клінінгову послугу

Працівники підприємства “Луцькспецкомунтранс” — Олег Козак та Василь Шемчук — готуються до виїзду на об’єкти. Якщо їх колеги прибирають місто, то вони — миють. В підмогу чоловікам 800 літрів води та потужний бензиновий генератор у причепі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ці двоє — єдина комунальна бригада в Україні, що починаючи з серпня, трудиться за новими клінінговими стандартами, коли йдеться про ті місця, куди великогабаритна техніка або не може заїхати, або є ризик, руйнації нею благоустрою. Робити Луцьк чистішим комунальникам допомагають 12-тиметровий шланг і п’ять різних насадок на “пістолет”, що працює під тиском.

Апарат з легкістю дає бій будь-якому бруду. Смітники стають чистішими у мить, немає шансів і в багна, що налипає на долівку контейнерних майданчиків. А ще донедавна це було головним наріканням жителів Луцької громади.

Та застосовують мобільну мийку не лише біля сміттєвих баків. Бігова доріжка на дамбі, бруківка, лави, пам’ятники — відчистити усе до блиску їй до снаги. Цікаво, що економічна доцільність мийки буде виправдана уже незабаром, позаяк застосовуватиметься вона і для приватних потреб.

“Обладнання вже добре зарекомендувало себе. Ми розробили графік миття доріжки на дамбі у Центральному парку, що милася раз у тиждень. Миємо у місті сміттєві майданчики та контейнера. Практикуємо миття автобусних зупинок, різних доріжок, бруківки, пам’ятників.

При розробці концепції ми враховували загальносвітову практику. Нічого складного тут немає: просто треба було взяти і зробити”, – розповів директор КП “Луцькспецкомунтранс” Володимир Марценюк.

Працюватиме міні-мийка з квітня по листопад. У холодну пору року Олег та Василь займатимуться іншими справами на підприємстві. Якщо і надалі попит на їхню працю зростатиме, у середині наступного року на “Луцькспецкомунтрансі” з’явиться додатково укомплектована бригада мийників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: