17:06, 31 Травня 2026
Кожен третій отримав свідоцтво з відзнакою: у Волинському науковому ліцеї пролунав останній дзвоник
У Волинському науковому ліцеї пролунав останній дзвоник. Урочистості з нагоди завершення навчального року як батько і як голова Волиньради відвідав Григорій Недопад.
Про це повідомили на сторінці Волинської облради у “Фейсбук”.
Цьогоріч ліцей традиційно продемонстрував високий рівень освіти. Загалом учні здобули сотню перемог на обласному рівні, близько 30 всеукраїнських та одну міжнародну. З майже 60 теперішніх випускників, кожен третій отримав свідоцтво з відзнакою.
З вітальним словом до учнів, випускників, вчителів та рідних звернувся голова Волиньради Григорій Недопад:
«Дорогі наші діти, я радо вітаю усіх із закінченням навчального року. Сьогодні тут зібралися юні науковці нашої Волині, які вже демонструють високий рівень знань — про це свідчать результати невтомної праці — вашої і педагогів. Нехай роки безтурботного дитинства та юності назавжди лишаються у пам’яті. Випускникам я бажаю успішного складання іспитів та обрати той навчальний заклад і спеціальність, який вам до душі. А батькам та вчителям — вдячність за таку талановиту молодь, яка прославляє Волинь та Україну».
Після завершення урочистостей усіх традиційно частували козацьким кулішем.

Теги:
останній дзвоник








Залишити відповідь