17:04, 01 Лютого 2019

Кожен другий співробітник податкової міліції Волині пройшов службу в зоні АТО та ООС

Вже більше половини особового складу оперативних підрозділів податкової міліції області виконали свій військовий обов’язок та успішно пройшли службу на окремих територіях проведення АТО та Операції об’єднаних сил.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

З нагоди 4-ої річниці створення спецпідрозділу податкові міліціонери Волині у колі колег з усієї України приймали вітання від Міністерства фінансів та ДФС під час наради в режимі відеоселектору.

Після завершення урочистого засідання волинських представників спецпідрозділу оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил з нагоди 4-ої річниці створення привітала начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Самовідданість і принциповість у захисті інтересів держави – це те, що вирізняє співробітників податкової міліції Волині, котрі нині перебувають у зоні ООС та тих, хто після служби повернувся до виконання своїх професійних обов’язків. Фінансова безпека держави та протидія економічним злочинам  вимагають особливої фізичної та професійної підготовки. Таке складне завдання під силу співробітникам податкової міліції», – наголосила керівник волинських фіскалів.

Тим часом, перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Олег Гирикович, котрий теж успішно пройшов службу у складі спецпідрозділу оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, відзначив, що податковим міліціонерам на сході доводиться виконувати завдання у найскладніших умовах.

«Але результати протидії економічним злочинам в зоні ООС переконують в тому, що податкова міліція здатна ефективно та гідно виконувати завдання із захисту інтересів українського народу, суверенітету, цілісності та незалежності України», – підкреслив Олег Гирикович.

Нагадаємо, що протидія контрабанді та фальсифікату є одним із першочергових завдань фіскалів. Завдяки пильності та мужності співробітників оперативних підрозділів податкової міліції на територію України не потрапляють масштабні партії підроблених товарів, що становлять загрозу життю і здоров’ю громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: