17:47, 08 Травня 2020

Ковельським ветеранам вручили пам’ятні медалі

У Ковелі ветеранам вручили пам’ятні медалі «За бойові заслуги. 75 років Перемоги над нацизмом».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Час невпинний…Небагато вже залишилось героїв, учасників війни. Їм усім, навіть наймолодшим фронтовикам, вже близько дев’яноста і більше років. Але коли їм було по сімнадцять, сімдесят п’ять років тому вони поклали край найкривавішій війні в історії.

Всеукраїнське об’єднання «Країна» за підтримки Міністерства у справах ветеранів та ветеранських громадських організацій прийняло рішення про заснування Знаку народної пошани пам’ятної медалі «За бойові заслуги. 75 років Перемоги над нацизмом». Це нагорода для безпосередніх учасників бойових дій (народжених до 1 січня 1928 року).

Дев’ятьом мешканцям Ковеля напередодні свята вручили пам’ятні медалі. Серед них — Степан Борисюк, Григорій Макарук, Леонід Коняхін, Григорій Римар, Микола Шух, Микола Здихальський, Микола Волянюк, Андрій Хрущ, Микола Троцюк.

«Ветерани воювали на різних фронтах Другої світової. Вони звільняли Україну, Латвію, Польщу, брали участь у битві за Берлін. Їм наша глибока шана і повага. Низький уклін та велике спасибі за Перемогу.

Працівники соціальних служб міста відвідали ветеранів, привітали їх зі святом, передали нагороди, вітання від міської влади, а також продуктові набори та побажали усім міцного здоров’я і довголіття»,  – повідомляють у Ковельській міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: