21:05, 06 Січня 2021

Ковельський міський голова зустрівся з учасниками АТО

Сьогодні міський голова Ігор Чайка зустрівся з керівниками громадських організацій ветеранів АТО/ООС. На початку розмови очільник міста привітав присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав усім гарних свят, миру, благополуччя в родинах, затишку у домівках і закликав до співпраці та спільного вирішення нагальних питань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Із приємною місією завітав на зустріч голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” Володимир Кравчук. Він подарував хлопцям українську різдвяну прикрасу – дідух та запросив долучитись до флешмобу “Святвечірній стіл”.

Потому присутні обговорили ряд питань. Зокрема, бійці просять міську владу допомогти їм з приміщенням для роботи їх організацій, проведення зустрічей. Йшлося про включення представників у робочі комісії, які працюють у міській раді, резервування площ для виділення земельних ділянок.

Не оминули увагою й питань соціального захисту, медичного обслуговування, пільгових перевезень, професійної адаптації учасників бойових дій тощо.

Міський голова підтримав ініціативу ветеранів щодо встановлення флагштоків з Державними Прапорами на могилах загиблих земляків, які віддали життя, захищаючи Україну.

До спілкування також долучились секретар міської ради Оксана Багнова, заступники міського голови Віктор Жигаревич та Наталія Маленицька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: