19:04, 09 Березня 2024

Ковельський міський голова та ректор ВНУ імені Лесі Українки поспілкувалися з учнівською молоддю Ковеля

Міський голова Ігор Чайка та ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось зустрілися цими днями з учнівською молоддю громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ковельська міська рада має хороший досвід співпраці з ВНЗ, яка три роки тому стала більш тісною після підписання Меморандуму.

«Сьогодні світ відкритий та конкурентний, тому й знання важливі. Вибір, який ви зробите, вплине на ваше майбутнє. Волинський національний університет імені Лесі Українки потрапив у десятку найкращих класичних університетів України. Для мене є честю працювати у цьому закладі – викладати на факультеті журналістики та філології», – звернувся до одинадцятикласників мер.

Що може запропонувати виш нинішнім випускникам, які має переваги перед іншими навчальними закладами України, розповів ректор та викладачі.

Вони пропонують своїм студентам індивідуальну освітню траєкторію, стажування за кордоном, програму “Подвійний диплом”, очне навчання, цікаве студентське життя.

У цьогорічних випускників була можливість поспілкуватись з мером, гостями, отримати відповіді на питання, які для них на сьогодні – актуальні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: