19:22, 24 Червня 2021

Ковельський міський центр соціальних служб надає послуги прийомним сім’ям та тим, хто хоче їх створити

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може бути інша, прийомна сім’я чи дитячий будинок сімейного типу. Під час перебування дитини у прийомній сім’ї держава не тільки фінансує, а й контролює утримання і виховання дитини, надає допомогу у її розвитку, соціалізації, організовує соціальний супровід сім’ї та дитини. Для здійснення соціального супроводу за прийомною сім’єю закріплюється фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб.

Про це інформують на сайті Ковельради.

Ковельський міський центр соціальних служб надає комплекс правових, психологічних, соціально-педагогічних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу. На території Ковельської територіальної громади вже функціонує чотири прийомні сім’ї та один дитячий будинок сімейного типу, де діти мають можливість відчути батьківське піклування.

Якщо ви вирішили взяти дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, до своєї родини, звертайтесь до Ковельського  міського центру соціальних служб. Тут нададуть відповіді на всі ваші запитання, кваліфіковані фахівці підкажуть вам, як стати прийомними батьками.

Ковельський  міський центр соціальних служб розташований за адресою:  м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106, тел. (03352) 6-17-48 з 08.00 до 17.00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: