15:10, 04 Вересня 2020

Ковельських підприємців привітали з професійним святом

Напередодні Дня підприємця, який відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань міської ради привітали представників цієї галузі.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Наразі у Ковелі працює майже 4500  юридичних та фізичних осіб підприємців, які за шість місяців цього року сплатили до міського бюджету 11,5 мільйона податку на доходи фізичних осіб та понад 41 мільйон податків на нерухоме майно і землю.

Міський голова Олег Кіндер подякував підприємцям за співпрацю, активну участь у громадському житті, значний внесок в економічний розвиток Ковеля, створення робочих місць. За його словами, їх діяльність – це не лише важка і самовіддана робота, а й стан душі, що вимагає від людини активності, сучасного економічного мислення, витримки і діловитості.

Він також акцентував, що у місті досить багато підприємців, які підтримують соціальні проекти, надають благодійну допомогу пільговим категоріям ковельчан.

Розуміючи економічні складнощі, які виникли через пандемію, їх тимчасово звільнили від орендної плати. Була утворена і дієво спрацювала комісія для надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам підприємництва на компенсацію втрат за період карантину. 121 ФОП отримав грошову підтримку з міського бюджету.

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та секретарем ради Вірою Федосюк нагородили ковельських підприємців.

За вагомий внесок у розвиток бізнесу, наповнення місцевого бюджету, зміцнення економічного потенціалу міста, благодійну діяльність на благо Ковеля і громади та з нагоди професійного свята відзначили Подякою міського голови: Олександра Гайчука, Руслана Гоглєва, Ірину Гремалюк, Сергія Корсака, Людмилу Ларіонову, Анну Мидляк, Оксану Попіку, Сергія Приходька, Світлану Романюк, Вікторію Савлук, Павла Тищука, Тамару Трейгут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: