21:42, 21 Березня 2022

Ковельських дітей гостинно зустріли у німецькому Барзінгхаузені

У перші дні війни  міста-партнери з Литви, Польщі, Німеччини прихистили у себе ковельчан.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

До наших друзів поїхали мами, бабусі, діти. У німецький Барзінгхаузен відправилась група дітей у супроводі Світлани Оніщук та Ольги Балюк.

Юні ковельчани мешкають у сім’ях, для них організовують екскурсії, змагання, зустрічі, усіляко намагаються убезпечити від тривожних переживань.

Усі організаційні питання на себе взяло благодійне товариство “Допомога дітям Ковеля “ на чолі з Лілією Бішофф.

Світлана Оніщук розповідає, що надзвичайно дружня група дітей зараз перебуває у Барзінгхаузені. Хоча вони різного віку – від 6 до 16 років.

Вони діляться враженнями від поїздки. Зокрема, Андрій Задорожній розповів: “Сьогодні багато людей із України змушені виїхати, втікаючи від війни. Ми дуже вдячні за те, як нас приймають у Барзінгхаузені: за екскурсії та прогулянки, за привітні сім’ї та щедрі будинки. За два тижні ми відвідали багато різних цікавих місць. Забиралися на гору з дивовижними краєвидами, побували у підземній шахті. Декілька разів на тиждень відпочиваємо у басейні, де весело проводимо час разом. Також ми мали дивовижну екскурсію на автозавод “Фольксваген”, де роздивлялись машини, яким понад 100 років. Найшвидші та найдорожчі автомобілі світу були перед нашими очима. Мали змогу подивитись та послухати про авто, ціна яких сягає понад мільйон євро. Я неймовірно задоволений отриманими емоціями та враженнями, які мені подарували. Слава Україні! Героям слава!”.

Для Ірини Кузьмук це перша подорож за кордон. На жаль, вона сталась у важкі часи.

“Мене вразила гостинність сімей, в яких ми проживаємо. Для всієї групи дітей проводять цікаві екскурсії. Є можливість відвідувати і спілкуватись з однолітками. Велика вдячність за допомогу Лілії Бішофф, яка все це організувала”, – пише Ірина.

І у ці дні від благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” надійшов гуманітарний вантаж у наше місто. Це — продукти харчування, засоби гігієни, ліки.

“Надзвичайно важливо мати таких хороших друзів та партнерів, які уміють підтримати і допомогти. Спасибі їм за все”, – зазначає міський голова Ігор Чайка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: