20:13, 20 Грудня 2018

Ковельським освітянам провели екскурсію школою

У закладі загальної середньої с. Зелена провели виїзне засідання колегії відділу освіти.

Про це написали на сторінці Ковельської РДА у «Фейсбук».

У холі закладу 20 грудня, до прибуття гостей, прикрасили ялинку, коло якої чекали Дід Мороз і Снігуронька.

Педагоги Ковельщини щиро зраділи такому сюрпризу, а надто розвеселила кумедна постановка у виконанні місцевих вчителів.

Потому директор школи Роман Мартинюк провів колегам екскурсію, продемонструвавши класні кімнати, вчительський та власний кабінети, спортивний та актовий зали.

Першим у порядку денному – питання щодо результативності функціонування та шляхів удосконалення позашкільної освіти району, за яким доповідали директор районного центру позашкільної освіти Лариса Коновалова, директор Голобської ДЮСШ Володимир Чубара.

Лариса Коновалова мовила, що Ковельський районний центр позашкільної освіти є комплексним позашкільним закладом, який створює умови для багатопрофільного навчання дітей та підлітків у творчих об’єднаннях за інтересами, має на меті задоволення їх різнобічних потреб у додатковій освіті у сфері технічної, художньо-естетичної та декоративно-прикладної творчості.

В центрі позашкільної освіти працює 8 гуртків (танцювальний, фольклорний, рукоділля, лісове господарство, декоративно-прикладне мистецтво, юний фізик, різьба по дереву), у яких займається 138 дітей.

Володимир Чубара розповів про діяльність Голобської ДЮСШ, послугами якої користуються населені пункти району, Голобська, Дубівська ОТГ. Утримується за кошти районного бюджету (45 %), бюджетів Голобської та Дубівської сільських рад відповідно. 200 учнів задіяні у трьох напрямках – вільна боротьба, футбол, волейбол.

Також методисти районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації ознайомили із актуальною інформацією щодо проведення олімпіад, іншими робочими й організаційними моментами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: