12:06, 09 Серпня 2022

Ковельські художники творять заради Перемоги

Днями у виставковій залі Ковельського історичного музею презентували нову експозицію «Творимо заради Перемоги».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Свої роботи представили двадцять чотири місцеві художники. Вони згуртувались і вирішили віддати на продаж власні полотна, аби підтримати військових.

У залі можна побачити картини, створені до війни, але є й чимало написаних уже в нових реаліях сьогодення.

“Я не можу йти на фронт, але можу брати в руки пензель і творити. Кошти ж перерахувати на потреби наших воїнів, а необхідно сьогодні дуже багато. Сподіваюсь, що ця виставка надихне й інших людей робити подібні пожертвування”, – зазначила під час відкриття Алла Кузьмук – авторка полотна “Зустріч військового зі своїм сином”.

Частина нинішньої експозиції, присвячена нашому загиблому Герою, землякові Єгору Лобанову. Його дівчина Ольга Казімірова створила кілька картин у пам’ять про Єгора. До них були написані вірші авторами, які не всі навіть були знайомі з хлопцем, але вражені його подвигом. Ковельчанин врятував вісім життів. Він нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

У країні, де вирує війна, де життя бореться зі смертю, творчі люди теж не можуть залишатись осторонь. Під час різноманітних благодійних заходів у місті уже зібрали понад 140 тисяч гривень. І цю естафету доброчинності підхопили художники.

“Друзі, меценати і поціновувачі живопису! Є прекрасна нагода поєднати приємне з дуже корисним: придбати картину в галереї мистецтв і одночасно допомогти нашим доблесним воїнам ЗСУ!

А вибрати є з чого – за техніками, жанрами, власними симпатіями до певних авторів.

Творімо добрі справи, бо разом ми – сила”, – написала на своїй сторінці у «Фейсбук» одна з авторів Оксана Цюп’яшук.

Запрошуємо на виставку, яка діятиме до кінця серпня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: