19:51, 06 листопада 2023

Ковельське Товариство польської культури відзначило 25-річчя

Урочистості з нагоди 25-річчя Товариства польської культури у Ковелі відбулися в Галереї мистецтв. Участь у них взяли Ковельський міський голова Ігор Чайка, консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку Марчін Хрущель, керівниця Товариства польської культури в обласному центрі Ніна Поремська.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

На сьогодні 116 людей входять до організації, яку заснував у Ковелі нині покійний Анатолій Сулік. Упродовж 20 років Товариство очолював Вацлав Гєрка, коли його не стало, справу батька продовжив син Анатолій.

«Чверть століття у нашому місті діє Товариство. Ви займаєтесь просвітницькою роботою, розвиваєте польську культуру, допомагаєте вивчати польську мову у школі, яку вам вдалось заснувати ще понад 20 років тому. Ви відкриваєте нам спільні сторінки історії, які об’єднують польський та український народи», – зазначив Ковельський міський голова у своєму вітальному слові.

Ігор Чайка наголосив, що Ковель активно розвиває партнерські відносини з польськими містами. Саме вони першими подали нам руку допомоги, коли розпочалось повномасштабне вторгнення. І тепер немає жодного сумніву, хто є нашими справжніми друзями.

Мер подякував Товариству за вагомий внесок у розвиток польсько-української співпраці та побажав цікавих проектів і подальшого розвитку.

Свій 25-річний ювілей організація відзначила цікавою концертною програмою, де звучала польська та українська музика. А ще були приємні миті спілкування, фото, багато спогадів у світлинах та історіях тих, хто став частиною Товариства польської культури у Ковелі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: