21:42, 16 Березня 2022

Ковельське МТМО надає медичну допомогу внутрішньо переміщеним громадянам

Ковельське МТМО продовжує надавати медичну допомогу дорослим та дітям, які вимушено покинули власні домівки в регіонах, де зараз ведуться бойові дії. Стресові ситуації, спричинені війною, довготривалі переїзди негативно позначилися на здоров’ї багатьох переселенців. Лікарі ведуть прийоми таких хворих, консультують та лікують.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

З часу повномасштабного вторгнення російських військ на територію України за амбулаторною допомогою до терапевтів, педіатрів Центру ПМСД та вузькопрофільних спеціалістів Ковельського МТМО звернулося 64 пацієнти, з них – 17 дітей.

На стаціонарному лікуванні в центральній райлікарні зараз перебуває 14 внутрішньо переміщених осіб. Ще 7 – виписані з лікарні.

У Ковельському пологовому будинку в жінок, які вимушено переїхали із зони бойових дій, народилося 5 немовлят. Загалом до лікарів жіночої консультації та пологового будинку звернулося 56 пацієнток з різних регіонів України. Під професійним наглядом акушерів та гінекологів зараз перебуває 5 жінок, ще 11 – пролікували.

У ковельських медичних закладах є все необхідне для пацієнтів: ліки, тепло, комфорт та затишок. А ще – повноцінне харчування та дбайливий догляд персоналу.

Ковельське МТМО надає послуги гемодіалізу переселенцям (дорослим та дітям), які потребують замісної ниркової терапії.

‍«Місцеві лікарі забезпечують цілодобову роботу медичного пункту, який діє на залізничному вокзалі Ковеля.

Медики Ковельського МТМО – на сторожі Вашого здоров’я 24/7», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: