20:03, 24 Грудня 2022

Ковельська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України працюватиме за новою адресою

У Ковелі міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України змінила прописку. Відтепер вона працюватиме на вулиці Олени Пчілки, 17.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Приміщення надало місто, а ремонт у ньому зробили власними руками. Кошти на матеріали, меблі отримали від Національного комітету Червоного Хреста України та у рамках програми «BraVo».

З новосіллям колектив на чолі з керівником Людмилою Стахорською привітали та взяли участь у звітній конференції організації міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька, начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль.

Мер подякував волонтерам за їх працю, за те, що вони зуміли швидко переналаштуватись і одразу після 24 лютого виконують важливу місію: багато допомагають військовим, а також людям, які були змушені залишити свої домівки.

“Сподіваюсь, що Вам буде тут зручно і комфортно працювати, займатись важливими проектами. Зичу Вам здоров’я, добра, благополуччя в родинах, натхнення в роботі. Усім нам – якнайшвидшої Перемоги, аби Ви могли більше займатись гуманітарними проблемами, які стосуються мирного часу”, – наголосив мер.

Сьогодні Ковельське Товариство Червоного Хреста — це команда, яка працює за різними напрямками, розширює спектр своєї діяльності.

Зокрема, у рамках проекту “BraVo” ТЧХУ вони зуміли отримати міні-грант на придбання меблів для хоспісу, який розташований у Ковелі.

На базі ЗЗСО № 8 планують реалізувати проект, який покликаний надавати психологічну та соціальну допомогу діткам, які приїхали у місто через війну.

Разом з тим, організація продовжує займатись благодійністю, допомагає одиноким та тим, хто сьогодні опинився у скруті, опікується людьми з інвалідністю. Відвідувачі отримують медичну допомогу, вирішують різні соціально-побутові питання, користуються банками одягу, беруть участь у благодійних акціях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: