20:45, 26 Березня 2021

Ковельська міськрада співпрацюватиме з ВНУ імені Лесі Українки

Підписали меморандум про співпрацю між Ковельською міською радою та Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Свої підписи на документі поставили міський голова Ігор Чайка та ректор вишу Анатолій Цьось.

Ігор Чайка зазначив, що Ковель зацікавлений у партнерстві і можливих варіантів співробітництва з обох сторін є чимало. Вони стосуються економіки та гуманітарної сфери.

«Уже маємо певні домовленості. Зокрема, щодо розробки концепції розвитку туризму в Ковелі. Сподіваємось, що завдяки вашим креативним ідеям ми зробимо наше місто туристично привабливим, ви допоможете нам опрацювати нові цікаві маршрути. Розраховуємо і на допомогу у створенні програми з протидії підтопленням. Є ще чимало планів, будемо їх разом реалізовувати», – зазначив він.

У свою чергу Анатолій Цьось щиро подякував міській владі за увагу до закладу і висловив переконання, що працівники університету готові поділитись своїми знаннями, досвідом при розробці різноманітних програм.

Також він анонсував, що найближчим часом вони хочуть презентувати у Ковелі повне академічне зібрання творів Лесі Українки в 14 томах, видане з нагоди 150-річного ювілею від дня народження письменниці. Над його підготовкою працювали науковці закладу.

“Меморандум, який ми сьогодні підписали — це всього лише перший крок на шляху до спільних справ”, – резюмував міський голова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: