21:02, 08 Травня 2021

Ковельська громада відзначає День пам’яті та примирення

День пам’яті і примирення. Ковельчани прийшли до монумента жертвам Другої світової війни, аби віддати данину шани. усім, хто наближав Велику Перемогу у 1945 році, хто віддав своє життя, захищаючи Україну сьогодні…

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Тут відбувся мітинг-реквієм, участь в якому взяли представники міської та районної влади, духовенство, ветерани війни і праці, військовослужбовці, учнівська молодь.

Звертаючись до присутніх,міський голова Ігор Чайка зазначив:

«Війна завжди несе лихоліття і страждання цілому поколінню. Ми повинні пам’ятати, що українці завжди перемагають, коли вони єдині, коли вони спільно захищають свої цінності і свою землю, так як це відбувається сьогодні на Сході. Тож будемо єдиними і будемо непереможними».

Про те, якою непростою є дорога до примирення і порозуміння йшлося у виступі заступника голови міської ради ветеранів війни та праці Любові Анікушиної, яка щиро подякувала усім ковельчанам, міській владі за увагу до старшого покоління, до людей, які пережили війну, непрості повоєнні роки.

Від молоді слово мав Денис Тищук, ліцеїст Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, який зазначив, що маємо не забувати подвиг та самопожертву ветеранів Другої світової війни. Нинішнє покоління захисників України готове відстоювати мир, незалежність та територіальну цілісність держави. .

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за Україну.

Біля Братської могили, що на кладовищі, священики ПЦУ та греко-католицької церкви відслужили панахиду.

До підніжжя пам’ятників лягли квіти вдячності і шани.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: