20:20, 18 Серпня 2021

Ковельчанин здобув «бронзу» на Кубку України з вільної боротьби

У Львові проходив Кубок України з вільної боротьби. На ньому визначали  претендентів на участь у чемпіонаті світу,  який має відбутись у Норвегії. У складі збірної Волині в категорії 79 кг виступив вихованець ДЮСШ № 1, майстер спорту Тимур Романюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Перемігши трьох суперників з Львівської Київської та Запорізької областей,  він вийшов у півфінал. Хлопець зустрівся з одеситом, який  представляв нашу країну на Олімпійських іграх в Токіо.

У напруженій сутичці з рахунком 4:2 ковельчанин поступився своєму супернику, який і здобув золото” на змаганнях.

Тимур у боротьбі за бронзову нагороду вийшов на килим з переможцем минулорічного  Кубку України — борцем з Сумщини, який здолав його на минулорічних змаганнях.

Волинянин прагнув реваншу і йому це вдалось.  Перемігши з рахунком 4:0, він піднявся на третю сходинку п’єдесталу.

Федерація боротьби м. Ковеля дякує за підтримку Юрію Фурману, який допомагає фінансово нашим спортсменам.