19:28, 02 листопада 2023

Ковельчани віддали останню шану молодому Герою Марку Данилюку

Сьогодні, 2 листопада на площі Героїв Майдану прощались із 22-річним юнаком Марком Данилюком. Кляті росіяни забрали у нього можливість будувати своє завтра. Його біографія – це відрізок лише у два десятиліття. 

Про це повідомляють на сайті Ковельської міськради.

Хлопець закінчив  школу № 1, здобув спеціальність водія,  автослюсаря у професійно-технічному училищі № 7, працював експедитором у компанії «Юкон».

Минулого року у червні  пішов до війська,  а вже 16 жовтня  прийняв свій останній бій.

«Сьогодні тисячі таких молодих хлопців і дівчат захищають нас з вами, захищають свою країну і, на  жаль,  гинуть у такому молодому віці.  Для своїх батьків, братів і сестри він був надійною опорою. І коли уже пішов на фронт, щодня телефонував, але ніколи  не згадував про небезпеку, яка йому загрожувала. Він не хотів, щоб хвилювались його найдорожчі люди. Він любив дарувати мамі квіти, а сьогодні ми принесли квіти Марку.  Спасибі батькам за такого сина. Прийміть щирі співчуття», – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.

Очі хлопця на портреті  випромінюють стільки світла і любові. Про його прекрасні людські якості говорили наставники Марка.

Ірина Гаврилюк, перша вчителька, пригадала, що  у школі він був безмежно добрим, працьовитим, відповідальним, поступливим, щирим. Ці риси він проніс через усе своє життя, але таке коротке, як спалах, яке віддав за нашу Україну.

“Його любили всі, шанували, прислухались. Він мав чуйну і співчутливу душу. Але це в минулому. Залишається лише пам’ять – світла і болісна про нашого полеглого Героя”, – сказала вона.

Олексій Цимбал, майстер виробничого навчання Ковельського центру профтехосвіти, додав, що Марк був борцем за справедливість. Йому можна було довірити будь-яку справу, повчитись хорошому.

“Сьогодні уся громада вклонилась тобі, Марку,  і стала перед тобою навколішки. Дякуємо тобі, юначе, за подвиг, Україну. Світла тобі пам’ять. Поховали Марка Данилюка на Алеї Героїв міського кладовища”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: