22:01, 22 Жовтня 2023

Ковельчани віддали останню шану Герою Олександру Дементьєву

606 днів героїчного супротиву і незламності українців. Ворог руйнує наші міста і села. Щодня в українські родини приходять трагічні звістки про втрату рідних людей. Лише за останні дні Ковельська громада отримала три сповіщення про загибель ковельчан – Юрія Халецького, Ростислава Королюка, Олександра Дементьєва.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Сьогодні мешканці міста зібралися, аби віддати  шану та  провести в останню дорогу свого земляка Олександра Дементьєва.

Він був мобілізований у Збройні Сили у вересні цього року, а 19 жовтня – загинув від ворожого обстрілу на Куп’янському напрямку.

Олександр – корінний ковельчанин. Навчався в ліцеї № 11, закінчив професійно-технічне училище. Служив в армії, в українському  Криму, був десантником. Працював на «Ковельсільмаші», а згодом на підприємстві «Волинь-Кальвіс».

«Його життєвий шлях доволі простий, але водночас настільки справжній: Саша був надійною опорою своїй мамі, другом, колегою, наставником і прикладом у житті для сина Андрія.

Важко знайти слова, аби полегшити біль рідних. Ми мусимо бути достойними тих воїнів, з якими прощаємось. Таких Героїв, як Олександр Дементьєв, який поліг заради майбутнього України», – сказав Ковельський міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.

Класний керівник, директор ліцею № 11 Галина Сидорук пригадує, що в школі Олександр був комунікабельним, відкритим. Любив літературу, гуманітарні предмети, багато читав:

«Сашко мав велике відчуття відповідальності та справедливості. Саме тому, коли необхідно було піти захищати свою родину, свою землю, він без вагань це зробив».

За словами багаторічного керівника ТОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолія Понікарчука, Олександр був  дуже відповідальним, надійним, хорошим працівником, людиною слова, ще у серпні допомагав ремонтувати бойову машину піхоти. Він жив, мріяв, дбав про своїх рідних.

«А тепер він – у наших спогадах. Тепер йому назавжди 47.

Вічна пам’ять Герою!

Поховали Олександра Дементьєва на Алеї Героїв міського кладовища», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: