22:59, 24 Лютого 2024

Ковельчани у другі роковини війни вшанували пам’ять загиблих захисників України

Жителі громади зібралися для того, щоб подякувати усім, хто бореться за Україну, та  у молитві згадати тих, хто пожертвував собою заради свободи та незалежності.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

«Почалось. Тоді вранці 24 лютого уже нічого більше  не потрібно було говорити. Кожен розумів – війна, але ніхто не знав, скільки біди вона принесе на нашу землю і як довго нам з цим жити.

22.02.2022 – 22.02.2024. Між цими датами 730 днів. Ці дні залишили глибокі шрами на наших серцях, але разом з тим вони зробили нас сильнішими. Ми згадуємо кожного, кого забрала ця війна. Схиляємо голови, поки метроном відбиває хвилину мовчання.

Сьогодні наша громада зібралася, щоб подякувати усім, хто бореться за Україну, та  у молитві згадати тих, хто пожертвував собою заради нашої свободи, заради незалежності», – зазначають у міськраді.

“Спасибі усім вам за те, що ви тут, в Україні, за те, що ми зробили Ковель містом-волонтером, за кожен ваш донат на благо армії. За нашу з вами здатність – об’єднуватись у найрішучіші хвилини, коли постає питання – бути чи не бути  твоїй країні,  – звернувся до присутніх Ковельський міський голова Ігор Чайка. – Сьогодні ми тут, щоб віддати данину пам’яті і шани тим, хто наближав нашу Перемогу, але, на жаль, уже закінчив цю боротьбу з ворогом на цій землі».

Представники міської влади, громадськості поклали квіти до стели пам’яті загиблих земляків та Героїв Небесної Сотні, на могили Героїв, що на міському кладовищі. Разом із рідними військових  згадали захисників та їх подвиги, помолились за упокій їхніх душ.

Ми платимо у цій боротьбі дуже високу ціну.

Ми вистояли. Ми переможемо – і все буде Україна!

Низький уклін нашим Захисникам і Захисницям!

Слава Україні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: