16:57, 22 листопада 2022

Ковельчани молилися за мир в Україні

У Свято-Благовіщенському соборі міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, керівники Ковельського району, ковельчани спільно молилися за нашу Перемогу, воїнів, які на фронті самовіддано і мужньо боронять нашу землю. Молитва має велику силу. Усі разом просили у Бога миру для України, щоб всі хлопці та дівчата повернулися живі, неушкоджені.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ігор Чайка привітав усіх з Днем Гідності та Свободи та зі святом Святого Архистратига Михаїла: “Ми сьогодні захищаємо свої домівки, свої сім’ї, свою землю і ми переможемо. Дякую усім Вам, що долучаєтесь до допомоги нашим Збройним Силам, стійко переносите ті труднощі, які ми зараз переживаємо. У День Святого Архистратига Михаїла бажаю, щоб він благословив кожного захисника, захисницю та вберіг їх. Миру нашій Україні”.

Настоятель храму отець Василь Мичко разом з міським головою вручили представникам ліцеїв № 3, № 7 та № 10 Подяки за волонтерську діяльність. Колективи цих закладів з перших днів війни разом з прихожанами храму плетуть сітки, беруть участь у благодійних ярмарках, збирають кошти на потреби ЗСУ.

Віримо у Перемогу, наближаємо її разом і молімося за неї щодня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: