13:47, 21 Квітня 2021

Ковельчани долучилися до весняної толоки

У Ковельській громаді відбулася весняна толока.  До генерального прибирання  активно долучились працівники підприємств, державних та комунальних установ,  навчальних закладів, установ, організацій.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Скільки було зібрано та вивезено сміття, різного мотлоху та побутових відходів, мабуть, порахувати складно. Прибирали повсюди: паркові зони, береги Турії та навколо водосховища, центральну частину міста, впорядковували клумби, висаджували  квіти.

До толоки долучились  і  обранці громади. Разом із секретарем міської ради  Оксаною Багновою вони очистили один із найбільш засмічених берегів Турії.

Працівники управління культури молоді та спорту  впорядкували територію поруч з будівлею колишнього РАЦСу та висадили квіти біля пам’ятника Лесі Українці.

Представники усіх структурних підрозділів виконавчого комітету сьогодні теж не залишились осторонь доброї справи. Хорошою підмогою для них стали учні 5 -В та Г класів ліцею № 10. Вони  разом з класним керівником Віталієм Волосюком переконані –  “Спільно-сильно”

Колектив управління соціального захисту населення озброївся інвентарем і вступив в боротьбу із засміченістю. Тепер біля їх уcтанови чисто, а на клумбах ростуть квіти.

Найвелелюдніше було на колишньому стадіоні “Локомотив”. Навести лад сюди зійшлась спортивна спільнота міста. До них приєднався і міський голова Ігор Чайка та його заступники. Працювали весело і дружно. А головне – усі залишились задоволеними  результатами своєї роботи

Міський голова Ігор Чайка каже, дуже приємно, що люди відгукнулись, знайшли час і вийшли на прибирання:

“ Хотів би подякувати усім, хто долучився до весняної толоки. Саме так ми зробимо наше місто чистішим, вочевидь, і  красивішим, привабливішим не лише для ковельчан, але й гостей”.

????????????????????????????????????

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: